fbpx
MENU

Moi drodzy, niedawno zdałem sobie sprawę, że częstotliwość pojawiania się nowych wpisów  na moim blogu bardzo spadła. Ich ilość jest odwrotnie proporcjonalna do ilości pracy oraz zleceń, które miałem do zrealizowania dla moich klientów. Priorytety są postawione jasno- jak w życiu- najpierw praca a potem przyjemności- dlatego też miło mi, że wreszcie powoli mogę wracać do regularnego blogowania i dzielenia się efektami mojej pracy z Wami. Równolegle z pojawianiem się nowych wpisów będę również wprowadzał małe, aczkolwiek myślę, że znaczące zmiany na mojej statycznej stronie. Już teraz zapraszam do obejrzenia mojego odświeżonego portfolio ślubnego, zawierającego dużo nowych zdjęć z bieżącego sezonu ślubnego. Dodałem również na tytułowej stronie zdjęcia par z cytatami referencji, które dostałem od swoich par- za które w tym miejscu chciałbym bardzo podziękować, ponieważ naprawdę nie spodziewałem się usłyszeć tylu ciepłych słów. Wielkie dzięki dla Was Kochani- to Wy inspirujecie mnie i mobilizujecie do dalszego kształcenia się. Pozwolicie, że w tym miejscu postawię kropkę, może kiedyś stworzę wpis poświęcony podsumowaniu jakiegoś etapu w mojej pracy jako fotografa- tam też znajdzie się miejsce i czas na podziękowania, przechwałki i inne wywody.

Drugą rzeczą, z której zdałem sobie sprawę jest to, że mój blog jest blogiem fotografa ślubnego i takich zdjęć powinno być tu najwięcej, tymczasem patrząc na rodzaj i zawartość wpisów tak nie jest. Biję się w piersi i obiecuję poprawę. Bohaterami mojego pierwszego wpisu będzie sympatyczna para- Justyna i Paweł, z którymi miałem przyjemność pracy w czerwcu tego roku. Zapraszam do oglądania.

P.S.: przed obejrzeniem zalecam zaopatrzenie się w gorącą herbatę lub kawę jak kto woli, ponieważ reportaż jest dość obfity- przed Wami 195 zdjęć do obejrzenia.

 

 

 

Komentarze
Dodaj swój komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CLOSE