fbpx
MENU

01
of
04

Nie, nie będę Was karmił tekstami o tym, że urodziłem się „z aparatem w ręku”, że fotografia to całe moje życie, że brałem udział w warsztatach u najlepszych fotografów a także innymi zupełnie przypadkowymi, niezwiązanymi z fotografią faktami na mój temat. Prawdopodobnie nie zarezerwujecie mnie również po prostu dlatego, że oboje uważamy, że kawa w Starbucks jest najlepsza i oboje kochamy kolor niebieski…mam rację?

Mam nadzieję,wręcz jestem przekonany, że wybierzecie mnie dlatego, że jesteście zainspirowani moimi pracami, które widzicie na stronie i doceniacie wartość oraz jakość usług, które mogę Wam zaoferować jako fotograf. Jeśli wybierzecie mnie, mogę Was zapewnić, że podejdę do zlecenia indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.

Dlaczego fotografia ślubna?

Jest coś wyjątkowego w zagłębianiu się w moją pracę jako naocznego świadka rejestrującego poprzez obiektyw jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu. Obserwacji Was, Waszych najbliższych, którzy są z Wami w tym dniu i przeżywają te momenty razem z Wami. Następnie przekazanie tej pamiątki Wam i zobaczenie Waszych reakcji i uznania. Jest to niesamowita radość, którą przynosi mi właśnie fotografia ślubna. Każda panna młoda, pan młody, Wasza rodzina i przyjaciele -to nowa wspaniała historia i doświadczenie, które nadaje mojej pracy sens. Tego wszystkiego szukałem, gdy zdecydowałem się zostać fotografem ślubnym. Cieszę się, że mogę wykorzystać swoją unikalną dziennikarską perspektywę i umiejętności, aby pracować razem z Wami, aby wizualnie opowiedzieć Waszą piękną historię miłosną.

Będę zaszczycony Waszym zaproszeniem.

Zdecydowaliście się nawiązać współpracę ze mną ?

SKONTAKTUJCIE SIĘ

Podajcie mi datę Waszego ślubu lub terminu, który Was interesuje w sprawie innych usług fotograficznych a ja odpowiem Wam w ciągu 24 godzin.

CLOSE