fbpx
MENU

01
of
04

REZERWACJA

• skontaktujcie się ze mną i dajcie znać, że jesteście zainteresowani

Zawsze odpowiadam w ciągu 24 godzin. Jeśli będę dostępny w wymaganym terminie, wyślę Wam wszystko, co musicie wiedzieć, w tym informacje o cenach, pakietach oraz usługach dodatkowych.

• spotkajmy się

Osobiście preferuję bezpośrednie spotkania z Wami, przy kawie, gdzie możemy się poznać i spokojnie porozmawiać. Szanuję jednak Wasz cenny czas i jeśli spotkanie nie jest Wam na rękę zawsze możemy porozmawiać telefonicznie i załatwić wszelkie formalności drogą mailową.

• podpisywanie umowy i płatność

Zakładając, że jesteście zdecydowani na współpracę ze mną, kolejnym krokiem po ustaleniu zakresu usług jest podpisanie umowy. Jeśli spotkaliśmy się osobiście- wtedy umowę podpisujemy na miejscu, natomiast jeśli wszystko załatwialiśmy drogą mailową, wtedy odsyłacie mi podpisaną i zeskanowaną umowę. W obu przypadkach wymagana jest wpłata 20% wartości pakietu jako zadatek. Wpłata zadatku może być w formie gotówki lub przelewu bankowego. W tym momencie Wasz termin jest zarezerwowany !

• finalne rozliczenie

Finalne rozliczenie następuje w dniu odbioru zdjęć.

PRZED ŚLUBEM

• bądźmy w ciągłym kontakcie

Jestem zawsze do Waszej dyspozycji, jeśli macie jakiekolwiek pytania lub obawy dotyczące fotografii ślubnej lub cokolwiek innego w tym zakresie- śmiało kontaktujcie się ze mną. Jestem Waszym przyjacielem tak samo jak fotografem, więc nie wahajcie się skontaktować ze mną w każdej chwili.

• ostateczne ustalenia

Na kilka dni przed Waszym ślubem kontaktujemy się i potwierdzamy nasze ustalenia oraz dopinamy wszelkie szczegóły, głównie związane z harmonogramem czasowym. Możemy to zrobić osobiście lub mailowo czy telefonicznie.

ŚLUB

Zawsze staram się przybywać w umówione miejsce ok. 30 minut przed planowaną godziną rozpoczęcia fotografowania. Pozwala mi to na zorientowanie się w zakresie warunków oświetleniowych a także na wykonanie kilku zdjęć scenerii. Potem przychodzę do Was i zaczynamy fotografowanie. Pamiętajcie, że jestem, aby Wam pomóc, więc jeśli macie jakiekolwiek pytania przez cały dzień, po prostu pytajcie!

PO ŚLUBIE

• zapowiedź

Wiem, że prawdopodobnie umieracie z ciekawości, aby jak najszybciej zobaczyć Wasze zdjęcia, dlatego następnego dnia po Waszym ślubie na moim facebook'u- fanpejdżu opublikuję kilka wybranych zdjęć z najważniejszych momentów tego dnia. Możecie udostępnić ten link rodzinie, przyjaciołom i znajomym !

• galeria internetowa i pobieranie zdjęć

Wasza galeria internetowa chroniona hasłem będzie dostępna od momentu kiedy oddam Wam gotowe materiały. Znajdziecie w niej wszystkie zdjęcia, jakie Wam oddałem. Zdjęcia zawarte w galerii będzie można jedynie przeglądać (nie ma opcji zapisu), dlatego śmiało możecie podawać hasło do galerii swoim dalszym znajomym bez obawy, że ktoś je skopiuje i wpadną w niepowołane ręce.

• fotoalbumy

Zamawianie fotoalbumów to bardzo łatwy proces. Najpierw wybieracie spośród wszystkich zdjęć 40-50 swoich ulubionych. Następnie przygotowuję projekt i wysyłam go Wam mailem do akceptacji. Dodatkowo wybieracie sobie rodzaj, kolor okładki oraz inne opcjonalne detale typu napisy, okienka itp. Następnie zlecam fotoalbum w laboratorium i po tygodniu możemy umawiać się na odbiór.

• prezentacja- pokaz slajdów

Najczęściej pokaz slajdów wykonuję ze wszystkich zdjęć z podkładem muzycznym dobieranym przeze mnie. Jeśli macie ochotę możecie sami wybrać zdjęcia do prezentacji oraz kilka swoich ulubionych utworów muzycznych. W tym przypadku musicie mi dać znać o tym odpowiednio wcześniej.

• odbitki

Najlepszą formą oglądania zdjęć jest ich wywołanie na papier. Pamiętacie kiedy nasi rodzice pokazywali nam swoje zdjęcia pieczołowicie przechowywane w swoich domach w ozdobnych pudełkach? Ten sposób oglądania zdjęć - poprzez dotyk, przekazywanie ich z rak do rąk i komentowanie pozwala „poczuć” w przeciwieństwie do oglądania ich na komputerze lub telewizorze. Dlatego szczerze polecam zamówienie u mnie odbitek oraz ozdobnych pudełek, które sprawią, że Wasze zdjęcia będą „żywym tworem” a nie tylko martwym plikiem na dysku twardym.

MASZ PYTANIA ?

pytaj o każdej porze :)

CLOSE