fbpx
MENU

Jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka jest ślub. Dzień, w którym przed świadkami, cywilnie bądź w kościele zawiera się związek małżeński, wyznając wzajemną miłość do siebie, deklarując wierność i uczciwość małżeńską.

Fotograf Radom
Fotograf Radom

Bywa tak, że przygotowania do tego dnia ciągną się latami. Czeka się na wolny termin wymarzonej sali, szuka najlepszej kapeli bądź dj’a, który zapewni szampańską zabawę do białego rana. Pannie Młodej sen z powiek spędza poszukiwanie tej wymarzonej niepowtarzalnej sukni ślubnej – tiulowa, dopasowana a może w koronki? To dylemat każdej narzeczonej. Wybierane jest menu ślubne, testowane smaki tortów, bo przecież czekoladowy to ten ulubiony, ale śmietankowy lepiej wpisuje się w konwencję przyjęcia. Opracowywane zostają projekty graficzne zaproszeń, ułożenie kwiatów i oprawa kolorystyczna ślubu i wesela. W ostatnim czasie na popularności zyskały śluby z motywami przewodnimi np. „nature”, gdzie wszystko odbywa się na łonie natury, w lesie, ogrodzie etc, zaproszenia i winietki na stole ozdobione są motywami liści i kwiatów, Panna Młoda zamiast welonu ma wianek. Równie popularny jest styl „candy”, gdzie w dekoracjach króluje pudrowy róż, suknia panny Młodej jest w typie klasycznej księżniczki, a na przyjęciu weselnym otrzymamy watę cukrową z prawdziwej budki.

Te wszystkie działanie mają na celu jedno: dzień ślubu ma być wyjątkowy i niezapomniany. Później pozostaje rozdanie zaproszeń ślubnych, co również nie jest taką prostą sprawa oraz organizacja wieczorów panieńskiego oraz kawalerskiego.

Najlepszą pamiątką, na której uchwycone zostaną te unikalne momenty składające się na dzień ślubu będą zdjęcia. To dzięki nim przypomnieć będziemy mogli sobie emocje towarzyszące zarówno Państwu Młodym jak i zgromadzonym gościom. Łzy wzruszenia i radości, powagę podczas składania przysięgi, entuzjazm ciotki czy rozentuzjazmowanie wujka. Przeglądając fotografie wychwycimy szczegóły, których nie wyłapaliśmy podczas ślubu i wesele: nietuzinkowy kształt spinek do mankietów Pana Młodego, witrażowy układ kwiatów bukiecie Panny Młodej, kolor halki koleżanki biorącej udział w przyjęciu weselnym czy uchwycony błysk w oku przyszłej teściowej. Popularnością cieszą się wszelkiego rodzaju fotobudki i gifbudki, jednak nie oddają one w pełni wyjątkowości tego dnia. Pełnią one bardziej role wesołego i zabawnej pamiątki (normą jest, że przy takiej fotobudce mamy od wyboru masą śmiesznych gadżetów takich jak np.: duże okulary, peruki, czapki, tabliczki z zabawnymi napisami). Dlatego też potrzebny jest profesjonalista, który stworzy dla nas fotoreportaż, dzięki któremu zapamiętamy dzień ślubu na długo. A nawet jeśli nie będziemy mogli sobie wszystko szybko przypomnieć patrząc na fotografie.

Fotograf Ślubny
Fotograf Ślubny

Fotograf ślubny z Radomia

Fotograf ślubny nie ma prostego zadania, aby sprostać wszystkim oczekiwaniom pary młodej. Musi być uważny, zawsze w centrum wydarzeń, z dobrym okiem i wyćwiczonym kadrowaniem rzeczywistości. Najczęstsze poszukiwania fotografów odbywają się przez internet. I tak najskuteczniejszą frazą wpisaną do wyszukiwarki jest połączenie tego zawodu i nazwy miasta, które nas interesuje np.: fotograf ślubny Radom. Na stronie pojawią się wyniki spełniając nasze kryteria. Pozostając w temacie fotografii ślubnej w Radomiu, możemy skorzystać z usług wielu z fotografów. Jednym z nich jest Dominik Musiałek. Jego portfolio obejrzeć można na stronie: http://www.fotograf-radom.pl. Na jego stronie internetowej oprócz obfitego portfolio znajdziemy informacje o tym jak t się stało, że został fotografem ślubnym, skorzystamy z rad zawartych w poradniku ślubnym, czyli co jest ważne, na czym skupić swoją uwagę w tym dniu etc., zapoznamy się z cennikiem usług oraz znajdziemy kontakt do autora.

Przyglądając się pracom udostępnionym na stronie radomskiego fotografa przeniesiemy się razem z ich bohaterami do przygotowań, radosnych chwil zaślubin, przyjęcia weselnego jak również sesji zdjęciowej poślubnej. Fotograf ślubny towarzyszyć nam będzie przez cały dzień, pilnując aby nie przegapić żadnego ujęcia z tego ważnego dnia. W dobie dzisiejszej technologii fotografowie ślubni często pełnią również rolę kamerzystów. Nie nagrywają całości jednak wybrane momenty (np.: przysięgi małżeńskiej, pierwszego tańca czy krojenia tortu), tak aby potem zmontować krótki (od 3 do 5 minutowy) film upamiętniający ten dzień.

Dominik Musiałek do swoich sesji zdjęciowych wykorzystuje wiele plenerów i pięknych miejsc na łonie natury. żadne miejsce nie będzie dla niego wystarczającym wyzwaniem. Sesja wśród lessowych wąwozów? Proszę bardzo! Ujęcia na pomoście nad jeziorem? Nie ma problemu! Życzą sobie Państwo fotografii w strojach ślubnych o wschodzie słońca w górach? Wszystko jest do zrobienia. Miejsce, klimat i rekwizyty wykorzystane podczas sesji plenerowej są indywidualnie dobierane do potrzeb, zainteresowań i wyobrażeń klientów.

Fotograf Ślubny
Fotograf Ślubny

Jeśli będziemy mieli takie życzenie fotograf ślubny może udać się z nami również w podróż poślubną – dokumentując również pierwsze dni wspólnego, małżeńskiego życia.

CLOSE