fbpx
MENU

Tradycją w czasie przedświątecznym stało się pokazywanie zdjęć typowo związanych z przygotowaniami do nich. Ja w tym roku proponuję coś innego- choć na pewno nawiązującego do świąt o jakich zawsze marzymy czyli przede wszystkim z dużą ilością śniegu i mrozem. Tym razem zapraszam do obejrzenia zdjęć z mojej pierwszej w tym roku zimowej wyprawy w góry. Celem , który obraliśmy były wieże widokowe w Gorcach. Powstały one w 2015 roku, jest ich w sumie 4 (nam w ciągu zaledwie jednej nocy i całego dnia udało się zdobyć 2 z nich- i  wcale nie było to łatwe). Moim zdaniem postawienie ich było świetnym pomysłem, z ich szczytów rozpościerają się przepiękne widoki na całe Gorce, Pieniny a wszystkiego dopełnia łańcuch  Tatr.  Na horyzoncie widać nawet monumentalny szczyt Beskidu Żywieckiego- słynną Babią Górę, na której widok przechodzą mnie zimne dreszcze a to dlatego, że przypomina mi moją pierwszą wyprawę zimową w góry, gdzie jednocześnie pokochałem i „znienawidziłem” zdobywanie gór o tej porze roku ( relację z tej wyprawy znajdziecie tutaj ).

Ciekawym pomysłem jest umieszczenie na wieżach kamer obrotowych, które przekazują bardzo dobrej jakości obraz na żywo do internetu (zobacz tu)-to wersja dla „turystów” internetowych- dla bardziej ambitnych polecam odwiedzenie ich i podziwianie widoków na żywo- naprawdę warto szczególnie o wschodzie lub zachodzie słońca.

Zdaję sobie sprawę, że to nie czas na wybujałe i długie wpisy- dlatego też bez zbędnego gadania zapraszam do obejrzenia mojej fotorelacji przy okazji życząc wszystkim wesołych świąt.

Komentarze
Dodaj swój komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CLOSE